Powiat Otwocki: Podziękowania dla policjantów od wdzięcznej mieszkanki

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku wpłynęły podziękowania dla policjantów z wydziału prewencji, którzy zatrzymali sprawcę kradzieży i odzyskali znaczną część skradzionych zakupów, już kilka godzi po zgłoszeniu.

„Chcę na Pana ręce złożyć podziękowania i pochwałę na pracę Pana Sierżanta Dominika Kałowskiego i Pana Sierżanta Pawła Tomaszewskiego. W dniu 22 czerwca w godzinach rannych z mojego roweru, pod sklepem,  zostały skradzione zakupy.

Jako że pierwszy raz w życiu zostałam okradziona, bardzo się zdenerwowałam, zestresowałam. Sprawę zgłosiłam na Policję, poprosiłam również Kierownika sklepu o zabezpieczenie monitoringu. Panowie policjanci przyjechali do mnie do domu, zebrali wywiad, obiecali, ze podjadą obejrzeć monitoring. (…) Skradzione zakupy w części odzyskałam, tylko i wyłącznie dzięki rzetelnej, profesjonalnej i konsekwentnej pracy Panów Sierżantów.

Krążą różne opinie wśród społeczeństwa dotyczące pracy Policji, głównie negatywne. Ja mam jednak odmienne zdanie i wśród znajomych i rodziny opowiadam jak sprawną akcję Panowie przeprowadzili.

Dodam, że w ogóle się nie spodziewałam, iż odnajdzie się sprawca, a że odzyskam zakupy – nawet mi nie przeszło przez myśl.

Jeżeli wszyscy pracownicy Komendy Powiatowej w Otwocku będą pracować tak jak Panowie Kałowski i Tomaszewski – myślę, że my – mieszkańcy Otwocka możemy się czuć bezpiecznie:)

Pomimo, że podziękowałam Panom, chciałabym na Pana ręce złożyć pochwałę i ogromne podziękowania, chcę, aby Pan również wiedział jakich Pan ma pracowników.

Pięknie dziękuję i życzę dalszych sukcesów!”

źródło: KPP Otwock

Dodaj komentarz

Przeczytaj także: